Tagastus

 

Tagastus

Tagastamisperiood

Toote võib tagastada 30 päeva jooksul alates tarnekuupäevast.

Tagastamise tingimus

Tagastamist aktsepteeritakse ainult juhul, kui saadud toode on defektne või kahjustatud. Me kontrollime iga toodet enne saatmist põhjalikult, kuid kui viga on jäänud meie tähelepanuta, oleme valmis olukorda parandama.

Tagastamisele mittekuuluvad esemed

Me ei võta tagasi järgmistes olukordades:

  • Disaini mittemeeldivus: Kuna disain on loodud või valitud teie poolt, ei saa me tagasi võtta, kui teile ei meeldi disain pärast tarnimist.
  • Kasutatud tooted: Kulumismärkidega või kasutatud tooteid ei tagastata.

Tagastamise protsess

Tagastamise algatamine

Palun võtke meiega ühendust aadressil klienditeenindus@telefonikaaned.eu või helistage telefonil +372 61 88 173. Palun esitage probleemi lühikirjeldus ja lisage võimalusel fotod defektist või kahjustusest. Reklamatsioonivormi võite esitada vabas vormis ja see tuleb saata e-posti aadressile: klienditeenindus@telefonikaaned.eu 30 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist. Ostja peab kauba tagastama 14 päeva jooksul pärast pretensiooni esitamist või esitama tõendi, et ta on kauba eespool nimetatud ajavahemiku jooksul vedajale üle andnud.

Kohaletoimetamine

Tagastused tuleb saata turvalises ümbrikus. Me katame kõik veokulud defektsete või kahjustatud toodete tagastamisel.

Tagasimaksmine/asendamine

Kui oleme tagastatud toote kätte saanud ja kinnitanud defekti või kahjustuse olemasolu, tagastame raha või pakume asendust, sõltuvalt teie soovist, kahe nädala jooksul pärast tagastusnõude kättesaamist.

Lisainfo

Oleme siin, et aidata ja tagada, et teie kogemus meie kohandatud tootega vastab teie ootustele. Täiendavate küsimuste või abi saamiseks võtke meiega ühendust, kasutades ülaltoodud andmeid.

See veebisait kasutab küpsiseid. Jätkates selle saidi kasutamist, nõustute meie küpsiste kasutamisega.  Tutvu